KUPUJĄC W NASZYM SKLEPIE WYCISKARKI MARKI SANA

AUTOMATYCZNIE OTRZYMUJESZ RABAT do 30% NA CZĘŚCI ZAMIENNE

W AUTORYZOWANYM SERWISIE ORAZ ORYGINALNĄ GWARANCJĘ

(10 LAT NA SILNIK, 5 LAT NA CZĘŚCI).

Witaj w naszej kategorii wyciskarek wolnoobrotowych Sana, gdzie spotykają się zdrowy styl życia i naturalna, pełnowartościowa żywność. Nasze wyciskarki Sana 707 i Sana 606 to urządzenia, które pozwolą Ci cieszyć się świeżymi sokami, przetworami i innymi pysznymi potrawami, zachowując pełnię wartości odżywczych.

  • Sana 707: Profesjonalne Doświadczenie W Twoim Domu
    Wyciskarka pozioma Sana 707 to prawdziwy flagowy model w naszej ofercie. Została zaprojektowana z myślą o profesjonalnym doświadczeniu w twojej kuchni. Jej niska ilość obrótów, jednocześnie silny nacisk, pozwala na delikatne wyciskanie soków z warzyw i owoców, co oznacza większą ilość wartości odżywczych w Twoim szklance. Najlepsza pozioma wyciskarka wolnoobrotowa Sana 707 dostępna w Polsce. Bardzo szeroki wybór kolorów od standardowych jak czerwony, biały, czy chromowy po kolory niestandardowe jak czarny, satynowy brąz czy jasny błękit pozwoli dopasować wyciskarkę do każdej kuchni.
  • Wyciskarka pozioma Sana 606 to doskonała opcja dla tych, którzy cenią sobie wszechstronność. Ten model wyciskarki oferuje szeroki zakres zastosowań – od soków, przez mleka roślinne, aż po lody sorbetowe. Sana 606 pozwoli Ci eksperymentować z różnymi przepisami, dostarczając smaku i odżywczych korzyści.

Pomocna przystawka – Prasa do Oleju Sana EUJ-702
Dla miłośników zdrowego oleju w kuchni, mamy dla Ciebie świetne wieści! Oba modele, Sana 707 i Sana 606, mogą zostać uzupełnione o specjalną przystawkę – prasę do oleju sana 702. To znaczy, że nie tylko będziesz w stanie cieszyć się świeżymi sokami, ale także wytwarzać własny, pełnowartościowy olej z nasion, pestek czy orzechów. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy doceniają zdrowe tłuszcze i ich zalety w kuchni.

Niech Twoja kuchnia stanie się miejscem, gdzie zdrowe jedzenie i pełnowartościowe składniki odgrywają główną rolę. Wybierz swoją wyciskarkę Sana i dostosuj ją do swoich potrzeb za pomocą dostępnych opcji i przystawek. Zdrowie i smak łączą się w jednym miejscu!

ZOBACZ INNE PRODUKTY:

Możesz także zamówić telefonicznie:
+48 733 623 259
lub mailowo:
sklep@dobrewyciskarki.pl